امیر مومنان! به خیالت در شلوغ ترین زمان قم، به آنجا سفر می کنی و در جمع عاشقانت طنازی می کنی، ما میکروب می شویم و تو مظهر پاکی ها و همه چیز تمام می شود؟ نه سید علی، از این خبر ها نیست. می دانم وقتی که بر صندلی حقارت تکیه زده ای و سخن می رانی، مدام دنبال اخبار آن کسی هستی که عظمت تو را به لجن کشید و معظم خواندنت را به سخره گرفت. خیال کرده ای با آوارگی زن و بچه احمد زیدآبادی، تخت سلطنت مجتبی برقرار خواهد شد، نه سید علی، از دل همان زندان هزاران احمد زاییده شده است که هر یک برای خود موسا شده اند که با ریش تو بازی کنند، فرعونی ات را به تمسخر بگیرند، سید علی تو کاریکاتور یک دیکتاتوری، کاریکاتور یک ولی امر مسلمین، اما نسخه اصلی خر دجال هستی.

خیال کرده ای با خوراندن تکه های  کاغذ بازجویی به عبدالله مومنی در ماه رمضان، عبدالله را از نفس انداخته ای؟ نفس عبدالله اینجاست، همان جا که تو سعی داری میکروبش بخوانی. یابن رسول الله، ای نواده زین العابدین، شجرنامه ات را دیده ام، به اندازه کافی خندیده ام، بس است دیگر این همه لودگی، دلقک بازی تو و همراهانت به تلخک بازی می نماید. چند شیوا، مهسا، ژیلا، ترانه می خواهی تا به پایت بیافتند و زار بزنند تا تو از درِ تواب سازی در آیی. سید علی تمام شد آنچه نباید می شد، شد و ما میکروب ها تو را به گند کشیده ایم و تو با لیاقت تمام، دیکتاتور سال می شوی.

یابن رسول الله، تو دشمن منی، تو قاتل نفس شعورهای خفته در اوین و گوهردشتی، مجیدهایی که هر یک هزار کرور به مجتبای تو می ارزند، شعوری که حتا نسل ها بعد که سرفصل شجره شان برسد به مجتبا، هنوز اندر خم یک کوچه اش خواهند بود. این شب دراز است، امیرالمومنین جهان جمکران. نشاشیده ای، شبت دراز است و قلندر های میکروب وار بیدار و  از پی فتنه، تو را از پا در خواهند آورد. نامش را هر چه می خواهی بگذار، می خواهی فتنه، دشمن، میکروب، گوساله و هر خزعبلات دیگری که چون عفونت از تو برون می ریزد، اما این مهم است که بعد از یک سال و اندی از افتادن پرده جنایات سی ساله ات، هنوز رعشه در بدنت نمایان است. رعشه ای از ترس جوانان وطن، نه آن جوانانی که وحشی وار به این ور و آن و ور حمله می برند،خوب می دانی آنهایی را می گویم که با سکوتشان تو را شکستند و دار و دسته خونخوارت آن ها را به خاک افکند.سید و مولای جماعت خودجوش، که در شلوغترین روز قم در سال، به پابوست آمده اند. اگر این فتنه برای تو هراسی نداشت، از چه رو است که در هر مجلسی با عصبانیت از آن سخن می گویی، عصبانیت در جشن تولد امامی که از آستانش خرج جماعت چاپلوست، مهیا می شود.

بهتر است واکسینه را فراموش کنی، پاستور هم به کاخ مرمرت قدم بگذارد نمی تواند علاجی برایت پیدا کند. اعتراض های ما یک درد مشترک است، ما آن را فریاد زده ایم، ما چون یک سرطان به شیوه یک خرچنگ به جانت افتاده ایم. ما پسر رسول الله را از پای در می آوریم.

حوصله کن

صبح که باران آمد

همه ی ما

زیر فواره ی گل سرخ

نماز خواهیم خواند.

این حرف ها از تو بعید است سید علی!

ابداً!

تو فکر کی می کنی من بی خبر مانده ام

که بر این مردم خسته چی می رود؟

سید علی صالحی

 

Advertisements
دیدگاه‌ها
 1. reza می‌گوید:

  manifique article

 2. tana می‌گوید:

  great

 3. حامد می‌گوید:

  آقای سید علی صالحی . درود به روح سربلند تو .

  سید علی خامنه ای , با دستان من .. با دستان سبز من نابود میشود .

 4. اشکان می‌گوید:

  عالي بود. قلمت پرتوان باد و نفست مدام. همه مان بزودي ابن رسول الله را به جهنمي بفرستيم که جز او کسي درونش نباشد. ديري نخواهد پاييد که مي داند خون بيگناهان دامنش را مي گيرد و از دست سفاله و تفاله هاي بيت نيز کاري برخواسته نخواهد بود. آن روز، سفلگان ديو سيرت و قاتلان دهان گشاد فقيه سفيه، به سرنوشت همان کسان دچار خواهند شد که اين مردک ديوسيرت از ديگران مي خواهد از زندگيشان پند گيرند!

  • سیاوش می‌گوید:

   ممنونم اشکان عزیز
   به قول استاد شجریان، ده سال و پنج سال در تاریخ یه صورت یک لحظه نوشته می شود، آزادی زمان می خواهد و انگار هنوز زمانش فرا نرسیده است
   آنقدر سیدعلی متوهم است که راستی راستی باورش شده که مصلح روی زمین است

 5. ali می‌گوید:

  in the next time we will change!

 6. magenta می‌گوید:

  نفست پاینده که فریادم به مزون ترین شکل از گلوی تو درآمد.همه چیز از باریکی پاره می شود ظلم از کلفتی…

 7. سید علی می‌گوید:

  بابا آقا سید ، بابا پسر رسول خدا ، بابا ایول

  یک دو روزه اینقدر پریشان و عصبی بودم که نگو . وقتی مطلب رو خواندم . راحت شدم .

 8. آرمان می‌گوید:

  واقعا آدم به احمقی تو و امثال تو ندیدم
  اخمخ! براتون فقط متاسفم. بیشتر از این هم ارزش ندارید که براتون وقت بذارم. همن هم زیادیه

 9. کمانگیر می‌گوید:

  به امید روزی که به صحرا شویم، عشق باریده باشد و نماز بخوانیم، بر سرمان گل سرخ ببارد.
  سپاس

 10. بسيجي بودم می‌گوید:

  سيد بودن بعمل و فکر پاک است نه نواده امام بودن من پيامي براي اين جانيان دارم بترسيد از اين سکوت که اگر سکوتي هم هست به حرمت رهبران جنبش و خواست آنهاست اين آتش زير خاکستر اگر زبانه بکشد کاخ کاغذي شما را نابود و ويران خواهد کرد.

 11. Ali می‌گوید:

  Excellent!

 12. محارب الدوله می‌گوید:

  عالی بود. به امید پیروزی

 13. xerxess می‌گوید:

  in.chnoom.ke.axi..in.chooke.ksief,ke,to,dastash,shohree.arab.nimechad

 14. فریده می‌گوید:

  سلام، روزی که پایان فرا می رسد، خواری این دجال را خواهیم دید. ضحاک ماردوشی که فرزندان فریدون به خاک و خونش خواهند کشید.

 15. حسین می‌گوید:

  سلام
  مطلبت رو خوندم.
  نمی دانم چی بنویسم. واقعا دلم به حالت سوخت. قصد بحث با امثال تو را ندارم چون فایده ای ندارد. کسی که پاکترین و مومن ترین رهبر دنیا را اینگونه می بیند امیدی به هدایتش نیست. نمی دانم چقدر از نزدیک با زندگی رهبری اشنا هستی. فقط می خواهم بدانی که به تو دروغ گفته اند ….

  اما در مورد وعده وعیدهایت. عزیز دل برادر اون موقع که به قول خودتون 5 میلیون ادم را توی خیابان اوردید نظام بدون پشتوانه توپ و تانک خفتون کرد. اینقدر هم در مورد زندان و شکنجه و تجاوز رجز خوانی کردید که خودتون از ترس دروغهای خودتون دیگه جرات نکردید بیاید تو خیابون.
  دشمن عزیز! اونقدری که از آقا متنفر هستی ضربدر بینهایت کن. ما همانقدر عاشق رهبرمان هستیم و فرزندانمان را با این عشق بزرگ می کنیم و بر عکس شما همه فدایی او هستیم . فدایی می دانی یعنی چه؟ یعنی بخواب ….

  • حمید می‌گوید:

   یا حسین،
   از دو حالت خارج نیستی! یا بهره مندی از آخور آغا چنان سرمستت کرده که دیگر حق را از باطل نمیتوانی تشخیص دهی و یا اینکه مشغول انجام وظیفه هستی در مقابل مزدی که میگیری قلم می فرسایی.
   در هر حال بنظر می رسد در دریای توهم قدرت، زیرآبی می روی و از بابت اعتماد به نفس کاذبی که در سایه دشنه آغا بدست آورده ای شیهه میکشی!
   آن پنج میلیون نفر حذف نشده اند! هنوز هستند و می ترسم و تو هم بترس از زمانی که چنان کارد به استخوانشان برسد که قیامشان دیگر مسالمت آمیز نباشد، روزی که ما دست از جان بشوییم تو و آن اربابانت فقط میتوانید چندتایی از مارا بکشید، ولی با بقیه چه خواهید کرد و بقیه با شما چه خواهند کرد؟

 16. Khanderoo می‌گوید:

  سیاوش عزیز مطلب زیبای شما را خواندم. بسیار زیبا و به جا نوشته ای. راه امثال احمد زیدآبادی پر رهرو باد. قلمت توانا.

 17. نی تو چشم کن می‌گوید:

  آخی
  مثل اینکه قم خوب سوزوندتتون ها.
  علی الحساب به فوت کردن اونجات ادامه بده تا چند وقت دیگه نگیره به دنبه ت.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s