اعترفات فرج الله سلحشور معروف به فرج فیلمنامه دزد!

منتشرشده: 3 سپتامبر 2010 در Uncategorized, اجتماعی, سیاسی, طنز
برچسب‌ها:, , , , ,

https://greennpath.files.wordpress.com/2010/09/salahshoor.jpg

در گشت و گذار اینترنتی امروزم به خبری با تیتر نامه صریح سلحشور به نوریزاد برخوردم. نوری زاد را که همه می شناسید همانکه برخی از وی به عنوان حر جنبش سبز نام می برند. همانکه قد و بالای ولی امر مسلمین و پایه های قدرت کاخ مرمرش را به قول دوستان پارازیتی قلقلک داده است. در مقابل فرج الله صلحشور را می بینیم که چندی پیش سریال یوسف پیامبر را کارگردانی کرد، همان کسی که فیلمنامه یوسف پیامبر را دزدید و بعد در دادگاه به سه سال زندان محکوم شد.فرج الله سلحشور خطاب به «محمد نوري‌زاد» می نویسد: بگذاريد حقيقتي را روشن كنم، شايد بعضي از دزدان اموال عمومي و متقلب‌ها و پارتي‌دارها از چنگ قانون بگريزند اما يقين بدان كه خائنان به مملكت و عوامل بيگانه نمي‌توانند از قانون فرار كنند.

این نامه مرا یاد همسایه ای قدیمی و زحمت کش می اندازد که شب و روز به صورت دو شغله کار می کرد. آن روزها که خانه مان در سبلان جنوبی بود همسایه ای داشتیم به نام باقر قالپاقی. این آقا باقر ما بسیار زحمتکش بودند. دو شیفت و شاید بعضی اوقات سه شیفت کار می کردند. ایشان شبها که ما در خواب ناز بودیم داتسون قهوی شان را سوار می شدند و تشریف می بردند حوالی امام حسین، مولوی، شوش و کلن همان پایین پایین ها سیر می کردند. در محله های مذکور ماشین های مدل پایین قالپاق دار زیاد بودند و آقا باقر زحمت می کشیدند قالپاق ها را می دزدیدند سپس از صبح علی الطلوع تا بوق شب تمیز می کرد، جلا می زدو می فروخت. باقر قالپاقی ما در امور اجتماعی دستی داشتند و همیشه از درد جامعه می گفتند. از منظر ایشان بزرگترین درد جامعه دو دسته از انسان ها بودند. دسته اول کسانی که ماشین نداشتند و دسته دوم انسان های پولداری که ماشین هایی داشتند با رینگ های اسپورت و بدون قالپاق. شباهت آقا باقر قالپاق دزد با فرج خان فیلم نامه دزد در این است که هر دو در مقام مدعی العموم بر می آیند.

برویم سراغ نامه صریح آقای سلحشور. ایشان نامه خود را از طبق قرار همه اعترافات، در تلوزیون چنین بیان می کند: بگذاريد حقيقتي را روشن كنم، شايد بعضي از دزدان اموال عمومي و متقلب‌ها و پارتي‌دارها از چنگ قانون بگريزند اما يقين بدان كه خائنان به مملكت و عوامل بيگانه نمي‌توانند از قانون فرار كنند.اعتراض ما مردم به مسئولين جمهوري اسلامي اينست كه، خطاكاران و خائنان و غارتگران و وابستگان فكري و فرهنگي چرا در اين جامعه امنيت دارند و كسي با آنها كاري ندارد؟!

در حقیقت آقا فرج آغازگر دوره تازه اعترافات هستند اما در قالب نامه و چسباندن اعترافات به همکار سابق. ایشان مثل همه معترفین سابق سعی در روشن کردن حقیقت دارند، می گویند دزدان اموال عمومی، یعنی همان که 15 میلیارد تومان گرفت تا خرج پروژه سریالی یوسف پیامبر کند و با همکاری جمال خان شورجه مقداری ناقابل را هاپولی کردند. 15 میلیارد! مگر می خواستید آواتار بسازید؟ در ادامه می آید متقلب ها، یعنی من  فرج الله سلحشور، فیلمنامه دزد انقلاب، در پروژه تقلب انتخاباتی برای حفظ شعائر ولایت حضور داشته ام. فرج می گوید پارتی دارها یعنی من که به سه سال زندان محکوم شدم و راست راست در شهر می چرخم. اینجایش باحال می شود که می گوید یقین بدان که خائنان به مملکت نمی توانند از قانون فرار کنند، این یعنی جنبش سبز کار خودش را کرده و دیر یا زود دار و دسته فیلمنامه دزدها و متقلبان باید به فکر فرار به سوریه باشند البته اگر شانس بیاورند. ایشان در ادامه اعترافشان، اعتراض می کنند که تو را به جدتان قسم یکی بیاید من خطاکار و خائن و غارتگر  و وابسته فکری و فرهنگی را بگیرد. ( جدن این شب های احیا عجب تاثیری دارد، خدا این شبها رارا از ما نیگیرد)

آقافرج می گوید: طبق احادیث ما دوست آنست كه معايب دوست را به خود او بگويد نه در انظار و بر بام ماهواره و رسانه فرياد كند ببخشید آن وقت چرا خودتان قدم رنجه نکردید یه تکه پا بروید اوین و همین ها را آنجا بگویید به خود آقای نوریزاد!؟ چرا خودتان این نامه بلندبالا را در اختیار همان رسانه ها قرار دادید؟ حالا که به ما رسید وارسید

متحول سلحشور ما در ادامه می گوید: رهبر انقلاب امام خميني و امام خامنه اي حرف ما ملت را مي زنند.( فرج خان با این امام خامنه ای، سه سال حبست بخشیده شد که هیچ، چند تا فیلمنامه دزدی دیگر نیز برایتان ارسال شد). فرج  خطاب به آقای نوریزاد چنین می گوید: چرا آمريكا و اسرائيل و جنايتكارهاي دنيا هم مثل شما از پاسدارها و نيروهاي اطلاعاتي ما متنفراند؟ اين به نظر شما عجيب نيست؟! که باید بگویم الحق از همان استدلال های جامعه شناختی باقر قالپاقی بود که آقا فرج به خوبی استفاده کردند و بازمی نویسد: به كوري چشم كوردلان، ايران تنها كشور محبوب دنياست و سمبل مقاوت و مبارزه با ابرقدرتها و استكبار. در این قسمت از اعترافات آقای سلحشور آثار قرص های روانگردان از نوع توهم محمود احمدی نژادی مشاهده شد.

سلحشور زحمت کش دو شغله م امی گوید: در ضمن آقاي احمدي نژاد شايد معايب زيادي داشته باشد اما يك وصله به او نمي چسبد و آن دزدي و چپاول بيت المال است. ( در این هنگام در تلوزیون  زیر نویس می شود: به زودی سریال محمود نامه با کارگردانی فرج الله سلحشور کلید می خورد)

فرج الله سلحشور در حالتی بسیار بر افروخته خطاب به نوریزاد می گوید: مثل آدم‌هاي ما قبل تاريخ كه به تازگي از غار برگشته اند سخن مي گويي. حرفهاي تو در عين آزاردهندگي بيشتر به طنز شبيه است. باز هم آثار قرص های روانگردان تا جایی که سخنان آقای نوریزاد را با محمود احمدی نژاد اشتباه گرفته است و خیال می کند ممه و لولو و چیزِ کی و این حرفا رو نوریزاد گفته است.

ادامه نامه آقای سلحشور در عین بلاغت از دایره حوصله ما خارج است باشد که دوستان خود این حدیث مفصل بخوانند از این مجمل. البته باید این را اضافه کنم که این اولین اعترافاتی است که بر اثر تاثیر عمیق شب قدر حاصل شده است و هیچ ارتباطی با تحول عظیم انسانی در زندان ندارد.

Advertisements
دیدگاه‌ها
 1. saeed می‌گوید:

  اخ دمت گرم ایول حال کردم واقعا این سلحشور هم مانند احمدی نژاد ووزرای رساله دزدش مثل آب که چاله اش راپیداکرده دریک کاته گوری قرارمیگیرند.منم سلحشورو نمیشناختم اما از انکار تجاوزات وجنایات دولت احمدی نژاد ورهبرش حالم بهم خورد وبقیه اراجیفش را نخواندم

 2. امید روشن می‌گوید:

  جناب نویسنده! قدری روی نثر خودت کار کن. وقتی می خواهی مطلبی بنویسی که دیگران مجبور به خواندن آن هستند، پس دُرُست بنویس.

  • پردیس می‌گوید:

   برادر یا خواهر من که به نثر نویسنده ایراد می گیری ، از اینکه رییس جمهور باشی و بگی انگلیس در غرب افریقا است که بهتره !

 3. رسول می‌گوید:

  همان وقت که سریال یوسف پیامبر پخش می شد، به دوستان می گفتم این شخصیت یوسف را کاملا امروزی – آن هم از نوع که بصورت مومن حزب اللهی تبلیغ می شود- تصویر کرده اند. طوری که اگر اهرام ثلاثه نبودند فکر می کردی یوسف ، همین برادر ارزشی حزب اللهی است. خلاصه سریال امام علی ع کجا و این کجا. دیری نگذشت که دیدیم بله، از کوزه آن در آمده که در اوست و چنین اسطوره های حداقل زیبا برای مردم، بدست کم ظرفیت این کارگردان به چه وجود کوچکی نمایان شده اند.
  در مورد سخنان اخیر هم کاش حداقل خودشان از عمق وجود به این رفتار و گفتار باور داشتند. آن وقت می گفتی دست کم آزاده اند، اما این هم نیستند. آزادگی که حداقل وجود انسانی است در اینان چه کم پیدا شده که آزاده بودنشان شده ایکاش ما!

 4. سیاوش می‌گوید:

  سلام امیدخان
  اولن من داعیه نویسندگی ندارم و تنها یک وبلاگ نویس نوپا هستم که طول عمر وبلاگش به چهار ماه نمی رسد
  اما در مورد تلاش برای بهتر نوشتن، بسیار مشتاقم در این زمینه اگر توانایی دارید مرا همراهی کنید.
  در مورد درست نویسی هم، ای کاش اشکالاتم را ذکر می کردید تا در رفع آنها اقدام کنم
  برقرار باشید

 5. محسن می‌گوید:

  این بابا خیلی خره .کشور اسلامی صد تا از این دوست ها داشته باشه احتیاجی به اسرائیل نیست.

 6. فریدون می‌گوید:

  حالاراستی راستی این عکسی را که توی سایت گذاشتید عکس فرج سلحشوره یا محمود مرده شور.
  بلا تشبه انگار…دوچرخه از رویش ردشده..

 7. leila می‌گوید:

  merciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,kheilii khoob bood.makhsoosan javabetoon be omid.

 8. kazem می‌گوید:

  آفرین بر شما که چه قدر زیبا و قشنگ نکات ظریفی‌ را از لابلای مزخرفات این مرتیکه کریه المنظر بیرون کشیده و این آقا فرج دزد را رسوا کردید .

 9. سمج می‌گوید:

  راستی کسی نفهمید این مرتیکه چی به سر طفلکی زلیخا (خواهر کتایون ریاحی سابق) در آورد که بعد از خاتمه فیلم از هنرپیشگی خداحافظی کرد و طی نامه ای سر بسته گفت که دیگه تا آخر عمر از هنرپیشگی خداحافظی می کند. خوب بود این سلحشور قالپاق دزد توی نامه اش به دلایل کنارگیری خواهر زلیخا نیز اشاره می کرد تا بیشتر تنویر افکار عمومی را می کرد.

 10. سمج می‌گوید:

  برادرانی که به ویکیپدیا دسترسی دارند لطفا شرحی بر لغت پوفیوز با استفاده از متن فوق و تصویر این مرتیکه تهیه کنند. مطمئنا این جامع ترین تفسیر تا به امروز از لغت پفیوز خواهد بود. ارسال کراس رفرنس به لغات دیوس و الدنگ نیز توصیه می شود.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s