خاک بر سر من الدنگ احمق که 14 خرداد دلم برات سوخت و در دفاع از تو چند خطی نوشتم!

منتشرشده: 19 اوت 2010 در سیاسی

سلام حسن جون، خوبی، نماز روزه ها قبول! افطاری خوش گذشت! زرشک پلو با مرغ بود درسته؟ الهی گوشت بشه به تنت، تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد، من عاشق اون مرامت هستم به مولا، حضرت عباسی تصمیم گرفتی یه تنه رکورد بزنی و اسمتو واسه گینس حک کنی. عجب دل و جراتی داری یه تنه رفتی تو خاکریز دشمن! وسط دشت کربلا خودت رو به آب و خرما می زنی.

https://greennpath.files.wordpress.com/2010/08/past.jpg

جدن چی میشه بهت گفت، این قدر کارت بچه گانه بود که حاضر نشدم با زبان نوشتاری بنویسم، یه نگا بنداز ببین کجا نشستی!اون طرفت شاهرودی نشسته که حکم همه رفیقای فابریکتو امضا کرد و انداختشون همون جا که همه با شیشه نوشابه متحول می شن.این طرفت مموتی نشسته که یه مشت جوون به خاطرش پرپر شدند حالا در جواب مادرشون می گن بیایید دیه بگیرید و رضایت بدین. رفیقارو بی خیال، خودت چه زود یادت رفت 14 خرداد رو که عرق از همه چیزت می بارید. یادت رفت داشت سخنرانی رو ادامه می داد تا وقت به تو نرسه حالا هم که وقت به تو رسید رفقای لاتش زدن تو برجکت بعد از کوچیک و بزرگ در حمایت از تو برات بیانیه نوشتند. یادته می گفتی هنوز بیست سال از رحلت امام نگذشته، حالا باس به خودت گفت هنوز سه ماه از 14 خرداد نگذشته خوش غیرت!

https://greennpath.files.wordpress.com/2010/08/hasan-kh.jpg

به به این جا رو ببین، چه خوش تیپ شدی، با آقای فقرا عکس تکی دونفره می گیری مارو هم خبر نمی کنی؟ لپ قرمزی، این همونیه که 14 خرداد برنامه ریزی کرد سر قبر باباحاجی گلت تورو سنگ رو یخ کنن بعد با یه ماچ آبدار به پیشونیت، سر تو گول مالید.نگفتی حالا چی داشت می گفت که اینجوری گل از گلت شکفت؟ شب قتل بابایی رو تعریف می کرد؟ نکنه رفته بودی جواب نامه نوریزاد رو بگیری؟ کجای کاری حسنک، جواب نامه داره تو اوین دیکته میشه!

https://greennpath.files.wordpress.com/2010/08/eftari.jpg

خوش به سعادتت، عجب شبی، محفل عاشقان، سردار جعفری، سردار جوانی، اونجارو ببین لولک و پولک نشستند، ای بابا منظورم همون جنتی و فیروزآبادی خودمونه! به به حیدر مصلحی هم که هست، عجب بلایی شده، راستی یادته همین حیدر مصلحی می خواست پشت بهزاد نبوی رو به خاک بماله نتونست، یادته چه بلایی سر مجید توکلی آورد، یادته به زن زیدآبادی چی گفت، یادته ابطحی هم وزن خودت بود؟ یادته مادر سهراب؟ یادته پیاده روهای امیر آباد؟ نکنه وقت افطار به این چیزا فکر کنی ها، خدا نکرده ترش می کنی، اوضاع اندرونیت به هم میریزه. خوب ببین مشفق رو اونجاها پیدا نمی کنی، ببین شماره موبایلشو از دوستاش بگیر میگن اس ام اس های توپی داره.

https://greennpath.files.wordpress.com/2010/08/hasan-mamooti.jpg

فکر کنم با این یک روزی که هیچی نخوردی، حسابی احوال زندانیان اعتصاب کننده اومده دستت، کیوان صمیمی بود به لطف تلاش شما اومده بند عمومی، عیسی سحرخیز هم که با جان فشانی های شما فقط یه کمی فلج شده، همه خوب خوبند، شما به افطاری در حضور معشوق برس که یه موقع عقب نیوفتی، چایی رو بزن تا سرد نشده! یکی دو تا بچه ها هم شیطونی کردن یه حبس کوچولوی بیست ساله بهشون خورده. بی خیال رفقا تو اوین و رجایی شهر فعلن کاخ مرمر و عشقه، جانی ها که هستند، حداد قاتل ببخشید عادل، جنتی، امامان جمعه و شنبه، بزرگان تشخیص مصلحت، پاسداران انقلاب، براداران عرضشی.

شنیدم قبل از مجلس حاج منصور عرزضشی یه دم خونده همه فیض بردین و یه اللهم فک کل اسیر بلند هم قرائت کردین. یاد امام و شهدا کردین، پدر محسن روح الامینی هم هست، الحق باید کنار هم می نشستید، قاتل بابایی شما و قاتل گل پسر اون، اگه همه خونخواه های دنیا مثل شما بودن که چی میشد!

اما از همه که بگذریم، خاک بر سر من الدنگ احمق که 14 خرداد دلم برات سوخت و در دفاع از تو چند خطی نوشتم اما به جدت قسم بهم بگو با سنگ پای قزوین نسبتی داری؟

بی خیال حسن جون، تو برو به سلامت ما هم اینجا در به در، کی به کیه فقط شبا که خواستی واسه دختر کوچولوی خوشکلت داستان تعریف کنی تا خوابش ببره از این روزا چیزی تعریف نکن، کلی داستان دیگه هست، مثلن همون داستان سنگ پای قزوین، چه میدونم سگ زردی که برادر شغال بود یا همون واعظی بود که به خلوت می رفت و اون کار دیگه می کرد، بابا هزار تا داستان تو این خراب شده هست برو خودت پیدا کن دیگه.

Advertisements
دیدگاه‌ها
 1. بیدار می‌گوید:

  وقتی ما به موسوی خرده
  میگیریم همین چیزها رو میبینیم
  همین چیزهاست که می گیم
  نباید به کسی از حکومت برخواسته
  و توی این حکومت زندگی میکنه
  نباید اعتماد کرد

 2. ghanoon می‌گوید:

  نمیشه این قدر تند قضاوت کرد. حالا ممکنه این عکسها را واسه ضایع کردنش خودشون پخش کردن.

  اما ممکنه آدم بی وجودی باشه، به هر حال از خانواده خوبی که نمیاد.اما یادت نره سعید امامی سید احمد خمینی پدر این را ،به دستور بیت آقا کشته.  مطمین باش اینها با هم مشکلات عمیقی دارند.

  • محمود احمدی نژاد می‌گوید:

   درسته ولی دستشون تو یه کاسس و دعواشون سر سهم ارث باباشونه و مردم این وسط فدا میشن.گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تورا چه حاصل

 3. پسر کرد(امضا محفوظ) می‌گوید:

  جنبش سبز الآن چیه کیه؟
  شما از کدوم نوع سبز هستید؟من جدا خودم گیج شدم نمیدونم چه کنم
  سبز مهاجرانی که میگه کسایی که به ولایت فقیه ملتزم باشن داخل این جنبشن؟
  سبز برانداز حکومت جمهوری اسلامی؟
  سبز موسوی و کروبی؟
  اگه کسی بیشتر میدونه بگه در حال حاضر جنبش سبز برای چه کار میکنه؟
  اینکه احمدی نزاد نباشه موسوی باشه؟بعدم موسوی ما حتما میره پیش اون رهبر بی شرف و آشتی میکنن و هرکیم مرد به درک؟کسایی که مردن برای چی مردن؟
  بازی حکومت جواب داد.
  ما همچنان داریم میگیم بعععععع بععععع بع بع …
  تف به روت بیاد حسن خمینی
  لعنت به هرکدومتون که با حکومت موافقید موسوی کروبی رهنورد …
  تنها راه براندازی حکومت کثسیفه ولایت فقیه
  تا وقتی حکومت جمهوری سلامی باشه تو انتصابات شرکت نمیکنم.خود خداهم بیاد کاندید بشه
  ملت کورد برای آزادیش میجنگه تا آزادی خونشو برای التزام به ولایت وقیه نمیده
  وسلااااااام بازی تمام
  ملت کورد

  • بیدار می‌گوید:

   بزن قدش داداش
   مگه ما ترکها و کردها
   یه کاری بکنیم

  • چهارنما می‌گوید:

   مشکل از اینجا شروع میشه که:
   شما برای براندازی حکومت اخوندها دست به دامن آخوندها شدین!
   رهبرانتون مگه کیان. همونایی که تا یه جمله می گن جنبش سبز خودش رو تیکه تیکه می کنه.
   خاتمی: آخوند
   کروبی: آخوند
   کدیور: آخوند
   صانعی: آخوند
   مرحوم منتظری: آخوند
   دیدین که سید حسن هم حال همتون رو گرفت
   البته تمام اینها به این دلیله که شما بیشمارید!!!

 4. تذکر می‌گوید:

  سلام دوست عزیز
  من فقط این تذکر رو میدم شاید کمی تعقل رو بهمون برگردونه
  حکایتی است از مرد عاقله ای که وارد یک ده میشود و مردم را در کنار زاغی حیران و نگران می یابد.
  بعد از پرسش از ماجرا متوجه میشود که این زاغ هر کاری که مردم میکنند از جایش بلند نمی شود.او به نزد زاغ رفته و بعد از چند ثانیه زاغ پر میکشد و می رود .مردم او را بر دست گرفته و به او افتخار می کنند مانند یک قهرمان.
  روز بعد آن مرد در کناری مشغول قضای حاجت بوده و مردم آن ده او را در همان حال میبینند و شروع میکنند به فحاشی و دور کردنش از شهر.
  آری مرد عاقل رو به مردم میکند و میگوید که
  من هیچ وقت مردمی که با یک کیش بزرگت میکنند و با یک جیش به زمینت میزنند را نمی خواهم.
  دوست عزیز شاید سید حسن به خاطر شرایطی دارد و نقشی که در آینده میخواهد بازی کند مجبور به رفتن به این مراسم است.
  اگر اهل مطالعه باشی که میدانم هستی حتما جریان بیعت گرفتن معاویه برای یزید را می دانی که امام حسین هم در آن مراسم با یزید بیعت کرد.
  سرت را درد نیاورم که مجال تنگ است ولی خدا کنند که ما هم جزو ان مردمی نباشیم که با یک کیش کسی را بلند کنیم و با یک جیش آنرا به زمین بزنیم
  بدرود

  • سیاوش می‌گوید:

   رفیق حرفت درست، دست مریزاد اما
   یک اینکه من جایی نخوندم که امام حسین با یزید بیعت کرده باشه و این اولین باره که می خونم.
   در مورد نظرت باید بگم که کار از این حرفا گذشته که سید حسن به فکر آینده خودش باشه، مطمئنن اگر سید حسن هر هفته در نماز جمعه هم ظاهر بشه باز هم رد صلاحیت میشه و در ضمن اگر این یک بازی سیاسی است دیگر چرا ما را در 14 خرداد دخالت دادند و فریاد وا اسلاما سر دادند. حالا ما قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را؟ اگر اینها خیانت کاران به امام راحل هستند که دیگر چه بازی است که یک روز می شوند بد روز دیگر می شوند به! ضمنن مثال شما در اینجا کمی نادرست است چرا که این جا خیانت به خون جوانان وطن در میان است وگرنه نوریزاد هم می توانست با آقا رابطه داشته باشد و هر روز نصیحتش کند اما مبارزه را ترجیح داد

  • محمد می‌گوید:

   امام حسین با یزید بیعت کرد و بعد یک عده ای یک جوری این موضوع را فیصله دادند، همانگونه که دارند جنایات امام راحلشان را یک جوری برای خودشان توجیه می کنند که اصلاً امام خبر نداشته ! (و هزار تا علامت تعجب دیگر) دوست عزیر وضعیت امروز مملکت چه ربطی به هزار و سیصد سال پیش پیدا می کند که از امام حسین و یزید مثال می آوری. سی سال آزگار است چنان مغز عده ای را شستشو داده اند که همه چیز را از جنبه مذهبی می بینند

  • بابك می‌گوید:

   باباجون چرا ميخواين مردم خر تصور كنين
   وقتي كه اين آقا به خاطر مصالحش با همه جانيان دم خور ميشه و ميگه و ميخنده فردا اگه صاحب همون موقعيت هم شد به خاطر همين مصلحت ها مثل علي جون فعلي همه مخالفينشو ميكشه چون براش منافعش مهمه نه چيز ديگه
   لطفا خر نشيم

 5. Unkn می‌گوید:

  سید حسن نیز به فتنه سبز پی برد و قبل از اینکه خیلی دیر بشه راهشو از این بی ناموس های سبز جدا کرد و بازگشت. تا سال دیگه دست کثیف و چهره زشت بقیه این فتنه گر ها نیز رو میشه و حق به حقدار میرسه.

  • ساسان می‌گوید:

   سانديس خورهاي مجازي خوب راه افتادن. شما برو به دعواي مشايي جونت با سردار يك تني، فيروزآبادي برس. يا نه جلوي 4تا سانديس خور ديگه مثل مطهري و توكلي و لاري جاني ها رو بگير به محمود جونت گير ندن

  • من می‌گوید:

   باز هم ما مي گيم ولي شما آدم نمي شيد: ادب مرد به ز دولت اوست.

  • من می‌گوید:

   بي تربيت چندبار بهتون تذكر بديم: ادب مرد به ز دولت اوست!

 6. تذکر می‌گوید:

  قربونت برم که انقدر عصابت خورده
  من که سید حسن رو کاری ندارم .بحث من اینه که شاید احساسات ما مانع تعقلمون بشه.
  امام حسین اگر با یزید در شبی که معاویه ترتیب داده بود بیعت کرد بخاطر این بود که نمی خواست جریانی که به وجود خواهد آورد و تا هزار سال بعد هم مهم و تاثیر گذار شد از بین برود.
  من نمی خوام این حکومت رو با صدر اسلام و آقایانی مثل سید حسن رو با امام حسین قیاس کنم ولی حرف من و کلام من اینه که تا زمانی که جا برای سیاست بازی با این نظام آدم کش (که هیچ تعارفی با مردم در خشونت کردن ندارد) وجود داره بزاریم افراد مثل سید حسن کارشونو بکنن و ما زود با رنجش های اعتقادیمون که به حق هم هست جلو شونو نگیریم.
  راحتر بگم خودشون به جون خودشون بی افتند بهتره است از اینکه جونای گلی مثل تو دور از جونت و دیگرانی که پرپر جهل این قوم ظالم شدند از بین برن.

  مثلای بزنم از زمانی که خودم در این شور و هیجان بزرگترین منتقد مهندس بازرگان بودم و هر کاری که او میکرد که امیدی به بهتر شدن اوضاع بود (و من امروز درک میکنم ) سریع جوش می آوردم و هزار یک دلیل که ایشان سازشکار هست و غیره را علم می کردم.

  احساسات در سیاست هیچ نقشی جز تهیج مردم ندارد.
  بدرود

 7. ناشناس می‌گوید:

  akheh man mondam vaghean ghahti rejaleh ? 1 bar be khatami 1 bar be mousavi 1 bar be ahmadi 1 bar be khomeyni 1 bar be seyed hasan, baba j eslami 31 saleh maro badbakht kardeh baseh, inha sar va tah 1 karbas hastan< begzarim az shojaate karoubi va mousavi, baghyeh inha khob midonan ke digeh in hokomat mondani nist, hala hey dasto pa mizanan ke bebinam mitonan dobareh sare mardomo shileh be malana,! baseh digeh bayad be nirohaei gheyre az kasani ke dar in hokomat naghsh daran fek kard

 8. ناشناس می‌گوید:

  من مذهبی نیستم و ارادت خاصی هم به حسن خمینی ندارم ولی نمیتونم مثل شما با این رفتار حمله کنم. باید دید به چه دلیل هنوز در این محافل شرکت میکنه با اینکه خودش هم میدونه اون بساطی که 14 خرداد براش راه انداختن کار خود خامنه ای بود. بنظرم مثل هاشمی به شدت داره سیاستمدارانه رفتار میکنه. نمیدونم که چه برنامه ای توی سرشه ولی همینکه میره توی مهمانی عبدالله نوری با اون مهمانهایی که خامنه ای نمیخواد سر به تنشون باشه نشون میده که دلش کجاست. نباید اینطور زود قضاوت کرد.

  • fetnegar می‌گوید:

   حسن خمینی با رفتن به هر دو افطاری سعی‌ می‌کند اعتدال خود را نشان بدهد، که مثلا بیطرف است تا شاید روزی ولی‌ فقیه شود. مثل ابو موسا اشعری که بین امام علی‌ و معاویه بیطرف مینمود. اگر بابا بزرگ او هم مثل خود او بود این آقا الان داشت تو کوچه‌های خاکی نجف مصیبت خاندان اهل بیت میخواند تا شاید روزی آن روز برسد.

 9. Anti Unkn می‌گوید:

  آقا یا خانم یو ان کی ان با تایپ انگلیسی، با ناموس نارنجی، برو خدا روزیتو همون تو فالس نیوزت برات بد جور رسونده اینطرفا پیدات نشه که بی ناموسی از نوع سبزش کولاک میکنه

 10. Kaveh می‌گوید:

  MAN VAGHAN MOTAEJABAM ke CHERA BAZI AZ MAN HAFEZEY TARIKHI nadarim, khomeini kasi bod ke dastore ghtale ame tetade zyai az iranian ro dade, kolli az nirohaye roshanfekr ro nabod karde, va ya majbore be mohajerat, in ham navaye hamone, ina hamashon ghatel va khaenin be iran hastan, fekr kardin mosadeghan, in ekhtelafashon ham siahbazie ke mrdomo sare kar bezaran , chon age hamashon khob bad bashan ke mardom hamashon o az keshvar biron mikonan ba in hesab bayad ye namayeshi ejra she ke mardom be giji bioftan, in hokomat englisie, hamshon az hahdede adel grefte ta khameneii hamashon pol va amlak dar UK daran, pule mardome badbakht va goshneye iran ke majboran be har kheffati tan bedan ke shakme zano bqachashono sir konan
  jenayate mostaghim va ghire mostaghime in hokomat badtarin dar tarikhe iran bode,
  be omide azadi e iran
  va hoshiarie mardome iran

 11. armin می‌گوید:

  can you tell me why AGHA SHOON not sitting on the floor? hate them you know .

 12. HAMED می‌گوید:

  agha sari ghezavat nakon lottttfan …..hasan kare to ham dorost nabod …

 13. nashenas می‌گوید:

  dooste aziz shoma bayad zoodtar az inha mifahmidid, moshkele shoma ine ke hanuz fek mikonid khomeini adame khubi bud, baba bekhoda khamenei nayebe bar haghe khomeinie, albate tondravish az khomeini kamtare, behtare didgahetuno avaz konid, din bayad az siasat joda she, vaghean az navadeye khomeini entezari ghair az in dashtid?hich fek nakardid ke davaye musavi va karubi ham sare ghodrat talabi va sahm khahie? hich fekr nakardid agar musavi ham raees jomhur mishod baz ham miraft dast boos, bas konid to ro be khoda

 14. Aria می‌گوید:

  برادر چهارده خرداد هم يک سناريو برای گول زدن من و شما بود. بقول خودت همون حکايت، سگ زرد برادر شغال است… بابا و بابا بزرگی کيلو چنده؟؟؟ ميدونی از همون چهارده خرداد تا بامروز که رفته سر سفره افطار بچه ام چقدر ضرر داده، فکر نميکنی يه وقت پس بيفته؟؟؟ عزيز من اينها آخوند و بچه آخوندند، پرروتر از اينها هستند که فکرشو ميکنی… حالا چند وقت ديگه دوباره يکی از همين بازيها را درمياره… ما نبايد گول بخوريم

  • محمد می‌گوید:

   احسنت. حالا من می خوام یک قدم جلوتر برم و بگم دعوای موسوی و کروبی و به اصطلاح حاکمیت هم سر قدرت است و در این میان مردم را سرکار گذاشتند.

 15. maryam می‌گوید:

  dooste sabze man,, omidvaram roozi nayad ke begi khak bar sare man e aldang ke be to ray dadam,, ya be to etminan kardam,, aya jonbeshe sabz zirshakhei az jomhoori eslami nist?

 16. عبدالله می‌گوید:

  اخه چرا اينقدر بي توجه اي.اين عکس که سيدحسن نشسته با عکس افرادي که تو تويله نشستند و دارند ميچرند مربوط به دو زمان متفاوت اگر کارت رو نفاق نيست حذف نکن.

  • سیاوش می‌گوید:

   دوست عزیز
   نوشته من بر مبنای حضور است و نه خوردن شام و افطاری.
   مهم حضور است در کنار شخصیت هایی چون احمدی نژاد و خامنه ای

 17. هما می‌گوید:

  حالا به ارزش میر حسین و کروبی پی بردید

 18. keyvan می‌گوید:

  دوستان جنبش سبز انگار دوست دارن اشتباه تکرار کنن
  تا متوجه بشن اينها همشون دستشون
  توي يک کاسه هس
  تا ديروز حسن خميني قهرمان جنبش سبز بود
  اونهاي که ميگفتن حسن خميني از جنس اين
  حکومته تفرقه انداز بودن
  حالا خوب نگاه کنيد نوه امام قهرمان جنبش سبز
  وفاداريش به قاتل
  فرزندان ايران اعلام ميکنه

 19. ناشناس می‌گوید:

  کوفتت بشه الهی . واقعا این نون حلاله حسن آقا؟ این آخوندا از دم نامردن. کروبی و خاتمی استثنا هستن.

 20. مینو می‌گوید:

  به نظر من سیدحسن بدجوری بازی خورد. دقت کنید که تمام تصاویر مراسم توسط بیت منتشر شده و آنها عکسها را به گونه ای گرفته و انتشار آن را مدیریت کرده اند که همین بحثها شکل بگیرد. وگرنه چرا از گفتگوها و خوش و بشهای هاشمی با سایر حضار تصویری ارسال نشده است. هدف آنها تخریب سیدحسن و به هم ریختن تمرکز سبزها بود که به نظر می رسد موفق شدند. البته در این میان سیدحسن هم اشتباه کرد. او می توانست با فاصله گرفتن از احمدی‌نژاد و عصبانی نشان دادن خودش (همان کاری که هاشمی کرد)، نارضایتی خود از حضور در این برنامه نشان دهد. من دوستان را به آرامش دعوت می‌کنم و توجه همه را به منبع منتشر کننده تصاویر جلب می‌کنم… البته این هم درست است که سید حسن اشتباه بزرگی را مرتکب شد. امیدواریم مثل روزی که مجبور شد از احمدی‌نژاد در حرم استقبال کند، عمل کند. آن روز مراسم را نیمه کاره رها کرد و به خانه بهشتی دربند رفت و با فرزند او که نوه شهید بهشتی بود، عکس گرفت

 21. سارا می‌گوید:

  بعید می دونم ماله امسال باشه موهای احمدی نژاد سیاهتر از الانه

 22. سید حسن می‌گوید:

  واقعا خاک بر سر الدنگت که سیاست را در لحظه ها میبینی

 23. مهدی می‌گوید:

  خودت در پستی دیگر اینطور نوشتی:
  «ما نیز هنوز سبزیم گرچه دست بندهایمان را توحش زمان به یغما برده است، توحشی که با دلهره ای که در دل مادران انداخته و آنان را از کهریزکی به جرم داشتن یک مچبند سبز با خبر کرده است و مادرانی داغدار و دل ناگران از ترس پژمردن گلی چون محسن، رامین،امیر، ترانه و …»

  چرا نمی پذیری که او هم ممکن است مثل تو و حتی بیشتر، تحت فشار باشد؟!

  • سیاوش می‌گوید:

   دوست عزیز من در آن مطلب واقعیت تلخ جامعه را برای مردمان عام جامعه بیان نکردم نه در مورد این بزرگان که داعیه فتح هفت آسمان را دارند.
   دوست عزیز من خونم به جوش امد از این خواصی که با بزدلی از مبارزه رو بر می گردانند. این طبیعی است که شخصی چون سید حسن تحت فشار باشد اما ما انتظار مقابله با فشار را دارین نه نرمش و کرنش در برابر شاه زمان.

 24. sabz می‌گوید:

  سلام
  نمیدونم
  حرفی که میخام بزنم با نظرات اصلا همخونی نداره
  اما یه سوال میکنم ازت
  فکر کن رئیست میاد بت میگه فردا فلان ساعت فلان جا وگرنه از زندگیت سیاهه!
  چرا اینو از خودت نمیپرسی که نکنه تحت فشار اومده؟
  اصلا اومده باشه با میل هم اومده باشه
  ما سبز ها سره یک پیز اتفاق نظر داریم یا داشتیم
  اگه یه روزی موسوی رییس جمهور میشد بایستی کنار خامنه ای نمینشست؟
  من واقعا قصد توهین ندارم حتی نمیگم حرفت اشتباهه کاملا
  اما قبول کن یه مقدار که نه خیلی سطحی به قضییه نگاه میکنی
  خیلی

  به امید یه روزی که همه ی خیانت کننده های به ایران رو اعدامی سبز کنیم!

 25. مهدی می‌گوید:

  دور فلک یکسره بر منهج عدل است خوش باش که ظالم نبرد راه به منزل

 26. nin می‌گوید:

  دیوانه ایین که هنوز بحث 1400 سال پیش را برای اینجا مثال می اورید.واقعا خنده دار و مایه ی تاسف…

 27. ناشناس می‌گوید:

  عزیزم گرچه این اقدام حسن خمینی مورد تایید من نیست ولی اگر قرار باشد در هر ایستگاه یک یا چند نفر از قطار جنبش سبز پیاده شوند آنگاه در ایستگاه آخر بیش از همین تمامیت خواهان حاکم نخواهیم بود. افطاری خوردن با عده ای ظالم گرچه ناپسند است ولی نباید ما را به واکنش های احساسی وادارد.

 28. قیام می‌گوید:

  آقا بنویس خاک بر سر ما الدنگا کنن که غصه تو نکبت رو میخوردیم !

 29. امیر - شیراز می‌گوید:

  فکر کردید خیلی فرق دارد با بقیه این هم قدرت دستش نیست و گرنه مثل اژه ای و جنتی بود

 30. amir می‌گوید:

  تا چشم 40 میلیون احمق کور بشه که دیگه به انتصابات رای ندن.حقتونه.

 31. alireza می‌گوید:

  دمت گرم واقعا حق گفتی حداقل می تونست بغل اون بی هم کس نشینه نه واقعا سید حسن دیکتت غلط املایی سنگینی داشت ما که هیچی جواب باباتو چی می خوای بدی راستی قاشق چنگال نبود که به جان خان سو.قصدنشه

 32. ناشناس می‌گوید:

  آقای وبلاگ نویس ، انقدر سیاست رو ساده و احمقانه نبین .

 33. ناشناس می‌گوید:

  عزيز دل برادر. من يه حكومت ميخوام كه احزاب توش آزاد باشند يه حكومت ميخوام كه آزادي بيان داشته باشه يه حكومت مي خوام كه راي مردم توش تعيين كننده باشه ….اسمش هر چي مخواد باشه ايران سوختة من ايرانيه كه روشنفكراي احساسيش درست دقيقة نود تخت گاز ميروند.يادمه با خودم ميگفتم شاه بره بقيش مهم نيست حالا ميگم اگه انقلاب بشه دوباره يكسري ميان كه نميشناسيمشون ولي حالا ميگم واسة ايران توسعه سياسي از نون مهمتره آره خاتمي را ميگم همفكراشو مي گم. فكر كن انقلاب شد بهترين قانون اساسي رو هم از بهشت آوردن اينجا دوباره آدمهايي مثل من و من هستند كه مسخ قدرت بشند ما بايد فرهنگ سياسي خودمون ومردم را بالا ببريم. موسوي ميگه قهرمان لازم نيست لازم نيست بريد يكشبه انقلاب كنيد بعد تحويل بديد بگيد آدم خوبه بيا حكومت كن.آدم ها هميشه در حال تغييرند مي تونن بد بمونن يا خوب بشن يا بالعكس.برام ديگه مهم نيست بغل دستي من دينداره يا بيدين اون يه آدمه كه نظري داره كه بايد شنيدش ضمنا سياست جاي احساس نيست . راجه به سيد حسن ببين حافظ چي ميگه » ميان گريه ميخندم كه چون شمع اندرين مجلس زبان آتشينم هست ليكن در نمي گيرد»

  • حسين می‌گوید:

   باريكلا .

   حرف شما را بسيار قبول دارم .

   من نميدونم چرا بعضيا اينقدر احساسيند .

   چرا سر هر چيز بايد يه سري از جنبش پياده شن يا بهتر بگم ما خودمون پيادشون كنيم .

   اين دقيقا چيزيه كه حكومت ميخواد . بعضي وقتا فكر ميكنم كسايي كه فكر مي كنند خيلي دموكراسي را قبول دارند خودشون از همه ديكتاتور ترند .

   بگذاريد اين اتحاد بمونه . البته اگه تا الان ناقصش نكرده باشين .

 34. اهورا مزدا می‌گوید:

  راستی این بابا رهبر را میگم وقت افطاری که دارو دسته ی خودش را دعوت کرده هنگام افطار چهار نفر محافظ داره اینکه کوفتش میشه نمی دونم وقت دستشویی چند تا محافظ داره

 35. qqqq می‌گوید:

  خاک نو سر خودت که دلت برا نوه خمینی و پسر احمد سوخت

 36. اهورا می‌گوید:

  این افطاری که نیست / ساده لوحان / این باج سیاسی است فکر میکنه کار بدست اینها ختم میشود . تازه اول کار است تا سرنگونی و برچیدن سفره ی ریا و تزویر

 37. mah azad می‌گوید:

  دوست عزیز
  من هم در دردت شریکم، تنها چیزی که آرومم میکنه، بازی سیاست هست.ما مردم اگه عرضه داشتیم ۷۰ میلیون میریختیم زندانها را میشکستیم و اجازه نمیدادیم طناب دار دور گردان فرزاد بیفته، مجید را از این انفرادی به سگدونی منتقل میکنند ککمون هم نمیگزه، راستش از ایرانی بی بخار تر خودمونیم و کم حافظه تر و بی پشت کار تر هم پیدا نمیشه. پس ما کاری نکردیم.فیلیپین ۳ سال میلیونی در خیابان ماند تا دیکتاتور را شکست داد.
  اتفاقا همین حسن خمینی ،هاشمی و اینها هستند که با تدبیر به جا و درست و نقشه ای زیرکانه باید قدرت را از دست دیکتاتوری در آورند
  یادمان باشد همیشه آخوند را مداح از منبر پایین میکشد.

 38. ميلاد می‌گوید:

  درود
  جنبش سبز واقعه اي بوده که هنوز هيچ مفسر يا تاريخداني توانايي قضاوت در گذر تاريخ اون رو نداره.اما اونچه کاملن مسلم است کاري که ما سبز ها(همه ي مخالفين وجود اين نظام از هر گروه) بايد انجام ميداديم رو انجام داديم .تز شرکت در عاشورا و قدس و 22 بهمن تا نبرد سايبري و اشنايي جهانيان با يک نافرماني مدني و…..
  اينرسي مبارزه شکسته شده.و حالا با فشار هاي جهاني و فروپاشي اقتصادي پر واضح و مسلمه که ما پيروزيم.اما چي پيش مياد و هيچکس نمي دونه چون تجربه مشابه در دنيا نداريم… اميدوارم روزي رهبري حقوقي جنبش سبز توسط انتخاباتي مدرن و در خور جنبش مدرن سبز به رهبري حقيقي در بياد و …..

 39. info@yahoo.com می‌گوید:

  اگر بودجه حسن از سر قبر حاجی باباش قطغ کنه این چه جوری سالی یک بچه بیاره چه جوری لپ گل انداخته اش را قرمز کنه چه جوری اون شکم 200 کیلویی را صفا بده یک حرفی میزنی توی این طایفه خمینی یک حرد بود اون هم حسین بود که گم و گور شده اخوند جماعت خوب خوبش همین سید علی خر خدا هست که داری یک شعبه ایی به خدا میده

 40. محمد می‌گوید:

  و خاک بر سر ما جماعت الدنگ که هنوز به کروبی و موسوی امید داریم که کاری برای این ملت و مملکت بکنند. این آقایان تا بحال به خوبی توانسته اند ترمز این جنبش را بکشند که مبادا پا را فراتر بگذاریم و اصل نظام مقدسشان (!) را زیر سوال ببریم. یک روز کروبی و موسوی هم در این جمع حضور پیدا خواهند کرد. برای همین هم هست که دستگیر نشده اند.

  • حسين می‌گوید:

   واقعا متاسفم براتون .

   هيچي نميگم . فقط دوست دارم خودت يه بار ديگه حرفات را بخوني .

   در ضمن من عادت ندارم هركي ساز مخالف زد بهش بگم نفوذي .

 41. جواد می‌گوید:

  الان حرفا داره روزمره گی میشه/ اینده رو ببینیمو سریع دنبال جواب حاضر نباشید

 42. jack می‌گوید:

  Ay Baba: I thought these Ahmad Agh and Rafsenjani are not the good mix with Ahmadinejaad and Khamenie…. Damn people these people never change.

 43. ناشناس می‌گوید:

  قسمت خوب داستان اونجاست که این حماقت هنوز اما به شکلهای دیگه ای ادامه داره

 44. ندا می‌گوید:

  ما چقد ساده ايم. هر بلايي سر ما اومده از سادگيمون.جنبش سبز فقط مردم رو داره.

 45. احسان می‌گوید:

  ما نباید گرفتن قدرت به صورت نرم رو فراموش کنیم… این بی خطرترین راهه.

 46. دنيا می‌گوید:

  نبايد زود از كسي بدتت بياد يا دل ببندي بايد راهي كه فكر ميكني درسته بري

 47. Vivian می‌گوید:

  ای بابا، انگار هیچ کس نمیدونه این جسن آقا سر چه سفره ای و با چه نونی بزرگ شده که حالا ازش توقع دارند این لقمه ها از گلوش پایین نره!
  مشکل از ما ملت هست، مگر تکلیف ما با خودمان معلومه که توقع داریم آسد حسن تکلیفشو با جنبش معلوم کنه؟ راستی گفتم جنبش ولی به قول یکی از بچه های کامنت گذار، نمی دونم کدوم جنبش منظورم هست؟! بدبختی که این سبزم از نوع سیدیش بوده از اول!!! حالا پیدا کنید پرتقال فروش را!

 48. Vivian می‌گوید:

  جسن آقا= حسن آقا

 49. سعید می‌گوید:

  یه ضرب نصیحت بختیاری میگه: آدم عاقل باید اونقدر نزدیک دشمنش حرکت کنه که بتونه ازبرنامه هاش مطلع باشه ودرغیراینصورت غافلگیرمیشه.بنابراین حرکت این بابادرسته.
  دراینکه این حضرات دشمن همدیگه شدن هم تردیدی نیست، اصل قضیه اینه که علت این دشمنی
  چی میتونه باشه؟استیفای حقوق مردم؟! هاشاوکلا

 50. hichkas می‌گوید:

  حاجی زدی تو برجکش

 51. بببب می‌گوید:

  دل بستن به جماعت آخوند و ملا جوابی جز این ندارد.
  سید حسن از اول فرد مورد اعتمادی نبود.

  • محسن می‌گوید:

   تا دین از دولت کامل جدا نشدو دین از توی خیابان ها جمع نگردد و نرود در مساجد مگر نمی گویند مسجد خانه خداست خب باید بعنوان یک مسئله شخصی بروند در خانه ای که برای اینکار است. وتا بساط امام جمعه ها که هر کدام بالاتر از قانون هستند بر چیده نشو و در یک کلمه تا این حکومت ریشه کنم نگردد، در بر همین پاشنه خواهد چرخید و فقط خیزش مردمی مرد این کار است وبس که در این مرحله باید با اعتصاب های قلج کنند گسترده شود.ولی فراموش کنید که ما با مشتی آخوند طماع درغگوی فریبکار و دلقکی بنام رئیس جمهور طرف نیستیم طرف اصلی ما انگلیس است که ما را به وسیله این رجاله ها تبدیل به مستعمره خود کرده است و اسرائیل که نمی خواهد ایرانی یکپارچه و بزرگ وجود داشته باشد

 52. كجاي كاري ؟ می‌گوید:

  به جز عكس افطاري بقيش براي يك روز ديگه (‌پارسال هست ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 53. mike می‌گوید:

  الاغ هم فهميده که اينا همشون سر ته يه کرباسن.شما هنوز نفهميدين؟

 54. aldang می‌گوید:

  Man migam khak ba sare shomaye alsang konan. Hamin shomaha boodin ke parsaal hey goftin ke bayad narm va aroom jeloo raft ke yevaght khoshoonat pishnayad. hamin shoma ha boodin ke del basteh boodin va bastin be hasan khomeini va …bazam migam khak bar sare aldaneget

 55. aldang می‌گوید:

  aldang

 56. كجاي كاري ؟ می‌گوید:

  شايد بگي تهمته ولي خودتون بررسي كنيد
  عكسهايي كه از سيد حسن است از مراسم ديدرا مسئولان نظام پارسال است اينم سندش :

  http://www.rssnews.ir/News-297827.html

  http://bahmanagha.blogspot.com/2009/09/blog-post_9236.html
  همون مراسم كه هاشمي ا.ن رو تحويل نگرفت ! يادتونه ؟ لباس ها رو دقيق نگاه كنيد . اصلا تو اين افطاري خ.ر پرده قهوه اي وجود نداره ! اما تو اون مراسم هست.

  كاربرايي تو بالاترين هستند كه اين اكاذيب رو همش رواج ميدن. از كامتها دقت كنيد متوجهشون مي شيد.

  من هرچي گشتم هيچ سندي نبود كه اون امامه سياه ! تو افطاري سيد حسن باشه . پسر خاله منم نيست كه طرفش باشم ولي اين عكسايي كه اينجاست ربطي به امسال و افطاري نداره
  خواه پند گير خواه ملال

 57. كجاي كاري ؟ می‌گوید:

  پاك مي كني ؟ مزدور

  شايد بگي تهمته ولي خودتون بررسي كنيد
  عكسهايي كه از حضور سيد حسن است از مراسم ديدار مسئولان نظام پارسال است اينم سندش :

  http://www.rssnews.ir/News-297827.html

  http://bahmanagha.blogspot.com/2009/09/blog-post_9236.html
  لباس ها رو دقيق نگاه كنيد . اصلا تو اين افطاري خ.ر پرده قهوه اي وجود نداره ! اما تو اون مراسم هست.

  كاربرايي تو بالاترين هستند كه اين اكاذيب رو همش رواج ميدن. از كامتها دقت كنيد متوجهشون مي شيد.

  من هرچي گشتم هيچ سندي نبود كه اون امامه سياه ! تو افطاري سيد حسن باشه . پسر خاله منم نيست كه طرفش باشم ولي اين عكسايي كه اينجاست ربطي به امسال و افطاري نداره
  خواه پند گير خواه ملال

  • حالا این دو تا لینکی که گذاشتید چطور سند محسوب می شن؟؟ اولی که مربوط به 27 مرداد 89 است. کدام پارسال؟؟؟؟؟؟؟ دومی هم که اصلا بی ربط بود. اصلا اوکی قبول، مال پارساله، که چی؟؟؟ پارسال و امسال و ده سال پیش و پنج سال بعد نداره. بالاخره این که سید حسن هست و اون هم که رهبره.

 58. ناشناس می‌گوید:

  من طرفدار سید حسن نیستم اصلا ایشون رو زیاد نمیشناسم که بخواهم راجب به او قضاوت کنم . انتظار هم ندارم که یک آخوند شبیه بسیاری از نظامی ها و سیاسیون محکم باشه که با خامنه ای در بیافته. ولی گمان نکنم یه طرفه کسی را به باد انتقاد گرفتن صحیح باشه. اینکه در این مجالس چه کسی کجا بشینه دست خودش نیست. راهنمایی میشه که کجا بشینه. در پس هر لبخندی هم تو یه عکس رفاقت و همراهی نشسته. مثلا شاید یه جور احوال پرسی ساده باشه. انتظار ندارید که طرف فحش و فحش کشی راه بندازه اونوسط. شاید یه لجظه بوده و عکاسان مخصوص هم شکار کردن که بگن وحدت وجود داره. سید حسن خودش میدونه که خامنه ای دستور قتل پدرش را داده پس اونهم به اندازه خیلی ها و شاید خیلی بیشتر از خامنه ای شاکی است. اما من و شمای گمنام درست نیست اینطور با یه عکس در مورد کسی که هر حرکتش کنترل میشه و میتونه براحتی پیش باباش فرستاده بشه قضاوت کنیم. در مورد جواب یک از کامنت های در مورد موسوی و کروبی و سر کار گذاشتن خیلی بی انصافی کردید. فعلا عصبانی هستید. آرام تر شدید بحث میکنیم.

 59. m.mohajer می‌گوید:

  tebghe che madraki migi emam hosein ba yazid beiat karde?

 60. بهنام می‌گوید:

  بچه ها جدا یا خیلی ساده اید یا به قول خ.ر خیلی غافل
  هزار تا دلیل میشه آورد که رفتن سید حسن هیچ اهمیتی نداره1.
  چند تناشو میگم
  1.سید حسن همه جنبش نبوده و نیست. او فقط همراه است. مگر نمی گفتیم که موسوی هم همراه است نه همه جنبش.پس سید به طریق اولی اینگونه است.
  2.ما نمی دونیم تحت چه شرایطی بوده که رفته.قطعا اکه به میل خودش رفته بود پیش ا.ن نمیشست
  3. دوستان همیشه یه راه برگشت واسه مردم بزارید. با یهحرکت یکی بت نکنید و با یه حرکت بکوبونیدش زمین. بخدا زبونمون مو در آورد انقدر گفتیم
  4.به نظر من یک سید حسن خمینی مغضوب اما نه مطرود بهتر از یه سید حسن مغضوب و مطروده . شاید این رفتن به این جور مراسم یه حاشیه امنیتی واسش درست کنه که بتونه یه کارایی بکنه. درضمن شما افطاری رفتن خونه نوری رو نمیبینین؟!
  دوستان من کار سید حسن توجیه نمی کنم و اصلا به نظرم اینگونه هم نیست اما می خوام بگم من که حتما و خیلی از شما ها هم شاید ترجیح می دادید نزدیک کانون قدرت و در حاشیه امن باشید تا اینکه خودتونو به خطر بندازید. قبول کنید که دل کندن و مانیت و ثروت کار سختیه

 61. مهسا می‌گوید:

  گلوم پاره شد از بس گفتم اخوند جماعت محافظه کاره!عافیت طلبه!جایی نمیخوابه آب زیرش بره.اینم بچه ی همون بابا و بابابزرگه بدبختانه….

 62. ناشناس می‌گوید:

  میبینم که دوستان جنبش به اصطلاح سبز هر روز دارن ریزش می کنند . نگران نباشید ، خیلی حرص نخورید ان شاالله امام زمان خودش به حساب همه سران فتنه می رسه

 63. آرش می‌گوید:

  اگر عکس ها همه مربوط به امسال هستند و واقعی؛ چرا در نماز جماعت اثری از رفسنجانی و سید حسن نیست؟
  خیلی عجیبه!!

 64. صدرا می‌گوید:

  ما جر اینقدر دفع رو خوب بلدیم ولی جذب رو بلد نیستیم؟ چرا با یه غوره سردیم میشه و با یه مویز گرمیمون؟ چرا صبر نداریم؟

 65. بابک می‌گوید:

  کسانی که در بالاترین مطلب مینویسند و یا کامنت میدهند و یا میخوانند به نظر میاد که آدمهای روشنفکر جامعه ایران باشند .وقتی من طرز فکر شما را میخوانم مآیوس میشوم . به خدا قسم صد بار آرزوی مرگ میکنم . همین روشنفکران میخواهند یک مثالی به زنند متوسل به حسن و حسین میشوند . آقایان ، خانمها، همین امام حسین که شما برایش شل زرد درست میکنید ، همین حسین که شما برایش زنجیر به پشت خود میزنید ، همین حسین که شما برایش بعد از ١٤٠٠ سال سیاه پوش میشوید در کتاب سفینته البحار و مدینتع الاحکام و الآثار صفحه ١٦٤ نوشته ایرانی ها کثیف هستند باید آنها را کشت و زنانشان را به بردگی گرفت . و حالا شما چسبیدید به اینکه حسن چی گفت و حسین چی گفت . با کمال معذرت عرض میکنم تا شما نفهمید که آخوند که تفاله همان عربها هستند دشمن شماره یک من و شما هستند کار من و شما زار است . من مطمئن هستم که شما حرف مرا قبول ندارید میدانید چرا ؟‌ چون من آخوند نیستم . اگر آخوند بودم . اگر رفته بودم به یکی از همین حوزه ها و درس سفسطه خوانده بودم و خیلی عذر میخواهم خوب هم ک.. داده بودم ، حرف مرا قبول میکردید و لی حالا که اینکار ها را نکردم فقط یک ایرانی هستم که کتابهای راجع به تاریخ ایران را خوانده ام . حرف من مزخرفه ، حرف آخوند درست ، نه من .بچسب به کون آخوند . شما که خمینی را دیدید ، ندیدید؟ شما که خاتمی را دیدید ، ندیدید؟ شما که خامنه ای را دیدید ، ندیدید؟ حالا خمینی بد بود ولی نوه اش خوب شده . واقعن برایتان متآسفم .

 66. بابک می‌گوید:

  اسم کتاب را اشتباه نوشتم : سفینته البحار و مدینته الاحکام و الآثار صفحه 164 .

 67. بابک می‌گوید:

  تا ما مردم با هم یکی نشویم وضع ما همینه . آخوند یعنی گنگ یعنی کالت یعنی مافیا . کسی که بر خلاف مافیا حرف به زنه و حرکت کنه , باید از بین برود . کسی که بر خلاف آخوند حرکت کند و یا حرف بزند, بایداز بین برود مانند نواب صفوی که یک آخوند بود . اسمش هست محارب , کافر , ملحد, مرتد. آخوند ها همه با هم هستند. حالا آقای کروبی عزیز جزء سران جنبشه. آیا ایشان میاد بگه که قرآن کلام خدا نیست؟ نه که نمیگه . در صورتبکه اگر قرآن کلام خدا بود , خدا میدانست که زمین گرده , خدا میدانست که زمین و ماه دور خورشید میچرخد . در حالیکه در قرآن نه در یک جا در جاهای متعدد گفته که خوشید و ماه دور زمین میچرخد و زمین مثل فرش صاف است . یک آخوند ممکن است مقطعی برای انحراف مردم با آخوند های دیگر مخالف باشد این فقط برای گول زدن مردم و بیراهه کشیدن مردمه همین.

 68. مزدک می‌گوید:

  سید حسن!؟!» با قاتلان پدر با دوستان سعید امامی مریدان «امام» مصباح یزدی فرقه ظاله فراماسونری انگلیسی «حجتیه» که رهبر انقلاب نیز از ان دوری جست بر یک سفره نشستی؟ خداوند با مظلومان است و همانا معاویه ها(مصباح یزدی ها) و عمر عاص ( عسگری اولادی مسلمان ها ) رفتنی بودند و امام حسین ماندنی شد.
  مزدک

 69. بابک می‌گوید:

  آقای احسان مبگویند که ما به صورت نرم باید قدرت را بگیریم . احسن جان عزیز این دشمن هم به من و شما اجازه میده سرنونشان کنیم؟ نه برادر . باید ما متحد شویم . این تنها راهه.

  برخیز که دشمن به دیار آمده امروز

  ای شیر دلان وقت شکار آمده امروز

  برخیز که ار دشمن آشفته بپرسیم

  در خال دلیران به چکار آمده امروز

 70. محمود می‌گوید:

  به به .. از مضمونش گذشته این یک شاهکار طنز معاصره .. آفرین بر نویسنده

 71. ناشناس می‌گوید:

  akhondha hemeh ser ve teh yk karbasn.

 72. محمد می‌گوید:

  مرگ بر جمهوري فاشيستي اسلامي

 73. بابک می‌گوید:

  در خاک دلیران به چکار آمده امروز

 74. روزبه می‌گوید:

  ملتِ «با يه قوره سردي، بايه مويز گرمي» كن. همين حرفا رو با عين همين ادبيات برادراي بسيجي هم براي همين سيد حسن زماني كه عكساش از مهموني عروسي پسر ميردامادي منتشر شد، زدن.
  حالا شما فقط فكر مي‌كني با اونا فرق داري وگرنه دقيقاً اونايي كه سر و ته يه كرباسن. همين شما و جنس شماست.
  مي‌دونم خوشت نمياد از اين كامنت ولي قبل از اينكه تيز كني قلمتو (يا كيبوردتو) يه كم درباره‌ش فكر كن

 75. بابک می‌گوید:

  مردم ایران سال 57 یک بار و برای همیشه آخوند را آزمایش کردند و گفتند این گوی و این میدان .شما بفرمایید ایران را آباد کنید چون خمینی دجال میگفت محمد رضا قبرستانها را آباد کرد و ما مردم گفتیم شما بفرمایید ایران را آباد کنید و آخون ها آمدند گور های دسته جمعی درست کردند و هزار هزار کشتند و ثابت کردند که در اینهمه سال آخوندها همیشه دروغ میگفتند. آیت الله بروجردی مردم را بر علیه مصدق به خیابانها ریخت . آیت الله کاشانی بر علیه حکومت ملی دکتر مصدق قیام کرد .خمینی را که خودتان دیدید یا در رسانه ها شنیدید خاتمی را هم دیدید و خامنه ای را هم که همین حالا می بینید . امکان ندارد که یک آخوند پیدا کنید که راستگو باشد غیر ممکن است . چقدر میخواهید آزمایش کنید؟ بس نیست؟

 76. بردیا می‌گوید:

  مگر کروبی تحت فشار نیست مگر عیسی سحرخیز تحت فشار نیست مگر مگر… کدوم مصلحت رو باید در نظر گرفت واقعا نمیشه از این مردک و یا از هر کس دیگه ای با این اوصاف گذشت واقعا حالم از اونهایی که به این مطلب انتقاد میکنن به هم میخوره که چقدر کثیف هستن نامه امثال حمزه کرمی ( که تازه خودی هستند رو میخونند و به نویسنده این مطلب انتقاد میکنند

 77. محمود احمدی نژاد می‌گوید:

  اینا همه دستشون تو یه کاسس.دعوا سر سهمشونه.ما به ماها فشار میاد.خون جونای ما میره و اینا به ما میخندن و دل کسی هم باسه ما نمیسوزهوشیخ هم از هموناستوخک بر سر من هم کنن.رضایی خائن.یه مشت احمق کنار هم نشستن و به ریش ما میخندن.اینا همشون با هم عمیقا مشکل دارن ولی اخرش همشون با هم هستن.
  یا حسین آقا میر حسین

 78. mona می‌گوید:

  tamame afradi ke dar in reghim hastand,che dasteshoon be khoun aloude bashe che nave va natijeye jenayat karane bozoge tarikh,hich kodoum ghabele etemad nistand in ro hameye mardome Iran bayad behafman va inghadr sadelohane ta yeki yk harfe avamfaribane zad donbalesh sine nazanand.albate toudeihaye khaen va mola mazhabiha va jebheye molaha ro ham faramoush nakonid haminha in bala ro sare mardome Iran avardand va hanouz ham dastbardar nistand ba arezouye pirousi baraye Iranihaye pak seresht

 79. سبز می‌گوید:

  آقا جون آیا توی مملکت شما و آقا امام زمان پایین ترین قشر مردم هم همینی که شما افطار میکنید افطار میکنند ؟
  این و گفتم که بدونی که حکومتت چقدر نزدیک به حکومت مولا علی (ع) است.
  عمار ها و بلال ها سلمان ها و ابوذر ها و مالک ها هم دورتون جمعند مثل سالهای اول اسلام .

 80. جمال می‌گوید:

  همشون دستشون تو یه کاسست.

 81. mona می‌گوید:

  age ina jonbesh sabzi hastand ya hala hamrahe jonbesh sabz hastand vay behale ma mardom ina ke hame khahane mandegarie jomhourie eeeslami hastan va midounanad ba bar kenarie in hokoumat bayad dar dadgahaye mardomi pasokhgouye jenayat va chapavole melate i Iran bashand kheyli maskharast age fekr mikonid ina deleshoon baraye Iran va Irani shookhte va mikhn dar Iran taghiat ijad beshe

 82. یاسمن می‌گوید:

  سید حسن از جدت خجالت بکش. خدا ازت نگذره.

 83. شاهین می‌گوید:

  مجلس دزدا و خون آشامها

 84. رحیم می‌گوید:

  خدا تمام این جمعشون را لعنت کنه

 85. fery می‌گوید:

  اولا بااین سوزه های نابی که میگذاری من بجای گمنام گمنامان ترا خوشنام خوشنامان مینامم.دست مریزاد
  بعد هم هنرآخوند جماعت جزتحمیق و اشاعه خرافات نیست.هرچند که رند زمانه فرمود> چون به خلوت میروند آن کاردیگر میکنند
  بنابراین مظلوم نمائی وبه زبان عامه ننه من غریبم سید حسن خمینی در جلوت برای عوامفریبی است.در خلوت هم عکسها جای هزاران قلم وتفسیر سخن از رابطه آنچنانی بیت رهبری بابیت بنیان گذاری دارد.
  بدبخت ملتی که رهبر سبزش میخواهد اورا بدوران طلائی خمینی ببرد

 86. fery می‌گوید:

  شما صاحب اختارید منکه دلیلی برای ان کار نمی بینم

 87. محمد می‌گوید:

  قضاوت نادرست

 88. برزین می‌گوید:

  عیب نداره, حالا یاد میگیری که دیگه دلت برای آخوند نسوزه

 89. پسر شجاع می‌گوید:

  این که چیزی نیست.. اگه از من می پرسین فرداش خود میر حسین هم میره کنار همینها میشینه و افطاری نوش جان میکنه.. حالا میگید نه .. میرسه اون روزش..

 90. roshangar می‌گوید:

  dorood bar shoma doste aziz
  be nazare man afee kabotar nemizayad
  tamiye afrade in regim az tond ro va miyane ro hamin zolm jenayat ra mikhahand faghat bazishon migan yekam maske eslahat bezanim ke bishtar bemonim
  mardom az inha obor kardan dige bot nemisazan az inha rahbare jonbesh one ke sang gerefte dastesh be jange lebas shakhsie mosalah rafte seyed hasan joda az baghye nist ke bar sare gharate iran baham kamelan motahed hastan

 91. چهارنما می‌گوید:

  سلام
  حکایت جنبش سبز مثل کسی که داره غرق میشه و به همین دلیل به کاه روی آب هم چنگ می اندازه.
  اما هیچ فایده ای نداره.
  شما منتظرید تا یه نفر حتی یه جمله علیه جمهوری اسلامی، دولت یا رهبر انقلاب بگوید و بعد اون جمله رو بچسبید و خودتون رو چند روزی سرگرم و دلخوش کنید.
  اما
  دو روز دیگه همون فرد یه عملی می کنه که تمام های و هوی شما رو می خوابونه.
  البته تمام اینها به این دلیله که شما بیشمارید!!!

 92. ali می‌گوید:

  سلام به همگی

  به قیافش نمی خوره آدم بده باشه

  آخه تو مراسم افطاری سبز ها هم بود

  شاید مجبورش کردن

  شاید تهدیدش کردن

  شایدم خودش رفته

  الله اعلم به کل شی

  ان شا الله که آدم بده نیست

 93. ناشناس می‌گوید:

  حزب باد که می گن اینه.

  منافق نان را به نرخ روز می خورد…

 94. ناشناس می‌گوید:

  شما بیمارید

 95. mojtaba می‌گوید:

  واقعا خاک تو سر توی الدنگ احمق عوضی !!!

  (عوضی ابتکار خودم بود ) 😀

 96. seyed hossain می‌گوید:

  baba you people never think about them we the majority of iranian don,t want any religon or any belive we wnt democracy

 97. fatemeh می‌گوید:

  سلام بر اساس امر بانک مرکزی نرخ تورّم به بیشتر از ۲۰ درصد رسیده. این یعنی حقوق‌ها باید ۲۰ درصد بیشتر بشوند. همه میگویند بسیجیها بهترین حقوق و مزایا را دارند. ما که ندیدیم. نون برای ما هم گران شده. همه چیز برای ما هم گران شده. در یک بلاگ خواندم که ماها بهترین حقوق هارا میگیریم و نرخ تورّم به ما اثر نخواهد داشت.والله به امام قسم اگر این واقعیت داشته باشد.فقط همین را می‌خواستم بگویم.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s