اين ”عده قليل” روزي پاچه رهبر را نيز خواهد گرفت، به زودي.

منتشرشده: 7 ژوئن 2010 در اجتماعی, سیاسی

چند روزي از 14 خرداد گذشت و بسياري از رسانه ها آن را پيروزي براي جنبش سبز قلمداد مي کنند. پيروزي که شايد کمترين نقش را در آن سبزها داشتند و شايد بيشترين نقش را همان عده قليل داشتند. موضوعي که مي خواهم در موردش بنويسم همين عده قليل است.

اين عده قليل از کجا آمده است؟ وقتي سيد حسن خميني فرزند احمد خميني و نوه بنيانگذار جمهوري اسلامي در حال سخراني در مدح پدربزرگ خود بود عده اي در حال بر هم زدن مراسم و شعار دادن بر عليه رهبران جنبش سبز بر آمدند و سخنراني سيد حسن خميني را بر مختل ساختند در اولين واکنش به اين ماجرا خود شخص سيد حسن خميني در جايگاه سخنراني گفتند يک عده قليل در حال بر هم زدن اين مراسم هستند.

در ادامه،همه چشم به واکنش ديگران در مورد جريانات 14 خرداد داشتند که بيانيه ها شروع شد در حمايت از سيد حسن خميني اما نکته اي که بيش از همه در چشم بود وجود همان ترکيب «يک عده قليل» بود. اين «عده قليل» از کجا آمده؟ چه کساني آن را آورده اند؟ کاملا مشخص است که  اين «عده قليل» داراي هر نوع مصونيتي هستند و اين خبر از آن دارد که اين «عده قليل» در راس امورند، جيره و مواجبشان از بيت مي رسد.

اين «عده قليل» تا به حال در چه اموري شرکت داشته اند؟ اين عده «عده قليل» مي توانند در هر نقشي و رنگي ظاهر شوند و هميشه در دسترس هستند. کنفرانس برلين برگزار مي شود هستند، راستي از جريانات دولت اصلاحات نگوييم بهتر است و گرنه بايد يک توماري بنويسيم. به همين چند وقته بازگرديم، زماني که لاريجاني با رييس دولت کودتا روابطش تيرو تار مي شود و از بخت برگشه از مصر بر مي گردد مي بينيد اين «عده قليل» جلويش ظاهر مي شوند و مرگ بر منافق سر مي دهند که چرا با حسني مبارک ديدار داشته اي اما همين «عده قليل» هيچ مزاحمتي براي مذاکره کنندگان با اسراييل ايجاد نمي کنند. کروبي دم از تجاوز مي زند اين «عده قليل» خانه اش را رنگين کمان مي سازند، مشايي براي رد گم کني معاون اول مي شود اين «عده قليل» در مقام معترض بر مي آيند، اين «عده قليل» وقتي تشييع جنازه زنده ياد منتظري تمام مي شود حال يادشان مي افتد که در صحنه حضور نداشته اند و قصد فتح بيت منتظري را مي کنند، اين «عده قليل» شب عاشورا حال عاشورايي پيدا مي کنند و قصد کربلا به سرشان مي زند و يکباره سر از جماران در مي آورند و به ياد 21 رمضان مي افتند و حيدر حيدر کنان شيشه هاي حسينيه را مي شکنند، اين «عده قليل» عکس امام را پاره مي کنند خودشان با دوربين حرفه اي فيلم مي گيرند و پخش مي کنند بعد هم زار و شيون به را مي اندازند و مويه مي کنند. اين «عده قليل» حال  قصد نوه بنيانگذار جمهوري اسلامي را کرده اند و متاسفانه ما از باز خورد اين حرکت خبر نداريم که در آينده  اين «عده قليل» در چه نقشي باز ظاهر خواهند شد.

حال سوال اينجاست که اين «عده قليل» براي چه هستند؟ رهبر مملکت اموراتش از طريق همين ها رفع و رجوع مي شود و اينها نيز از طريق رهبر سير مي شوند. اين گرگ صفتان روزي علف گيرشان نمي آمد اما حال به گوشت جوان هجده ساله نيز راضي نمي شوند. اين «عده قليل» خودي و غير خودي سرشان نمي شود مي خواهد طعمه محسن روح الاميني باشد يا محمد کامراني.

اين «عده قليل» اگر سانديسشان به راه باشد بي تنبور هم برايت مي رقصند حال مي خواهد شب حجله باشد يا خواه شام غريبان، مهم اين است که سانديس در صحنه حضور داشته باشد اما تمام حرفم اين است که اين عده قليل فقط پاچه گرفتن را آموخته اند و بوييدن و شناختن صاحب پاچه را نياموخته اند و خواستم بگم گوش به زنگ باشيد که همين «عده قليل» روزي پاچه رهبر را نيز خواهد گرفت، به زودي.

پس رهبر عزيز و آزاده، يا پاچه ات را بگير بالا يا هميشه  به فکر سانديس باش!

Advertisements
دیدگاه‌ها
 1. hedayat می‌گوید:

  اشکال اصلی کار معلوم شد. توهم بزرگ. ایشان فکر میکند حضرت علی است و هرکس با او مخالف باشد طلحه و زبیر . برای گذر از دنیای جهان سوم به جهان |پیشرفته لازم است همه توهمات از ذهن پاک شود. او هرگز هیج نخو ا هد اموخت. چگونه ممکن است از دخمه خانه ذهن او دریجه ا ی گشوده شود به طرف دنیای خارج. دنیایی که واقعیتهای ان هر لحظه عوض میشود. او در نیمروز اول اسلام خشکش زده. هر روز بر فقر مردم ما افزوده میشود و او بیشتر در دخمه خانه ذهن خود فرو میرود دخمه خانه ای که بر بالای برج عاج خویش بنا نهاده است.
  هر روز بر نا رضایتی مردم افزوده میشود و او به سربازان اطراف برج عاج خویش میافزاید. سربازانی که هاله نور بر سر دارند. اگر فردا سربازان بدانند که هم ان هاله نور دروغین است و هم ان برج عاج بر اب نهاده است…

  • مسیر سبز می‌گوید:

   سلام
   داداش خیلی قشنگ نوشتی
   اما ما از اینکه خود را در حد علی فرض کند راضی هستیم
   مشکل اینجاست که چند وقتیست از علی هم بالاتر رفته
   ممنون که به اینجا سر زدی

 2. ALI می‌گوید:

  سلام وممنون؛مرا ياري كن چون زوركي بلدم تا اينجا بيام

 3. آریو می‌گوید:

  تیکه آخر رو خوب گفتی. فکر ساندیس باشد:دی

 4. زمان می‌گوید:

  دمت گرم برادر، اشنالله نمیرم و ببینیم که این عذه قلیل پاچه رهبری رو هم بگیرند

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s